Pneuservisy Euromaster – vše, co vás o nich zajímá

Pneuservisy Euromaster – vše, co vás o nich zajímá
Jde o největší pneuservisní síť v Evropě. V současné době můžete modrožlutozelený nápis najít na 2 250 pobočkách v 17 zemích Evropy, nejnověji včetně Turecka. Euromaster zaměstnává téměř 12 000 lidí a v roce 2015 prodal více než 9 800 000 pneumatik.

Svoje služby zaměřují na pomoc řidičům se všemi typy vozidel. Ať už jde o osobní vozy, 4×4, lehká nákladní auta nebo motocykly. Přitom nejde pouze o pneumatiky. Euromaster neustále doplňuje svůj sortiment například o nezbytné autodíly.

Komplexní poradenství

Protože ne vždy zákazník přesně ví, co potřebuje, je povinností prodejce nebo pneuservisu mu poradit. I na toto se síť Euromaster zaměřuje a její zaměstnanci vám doporučí nejen ideální zimní nebo letní pneumatiku, ale také například nejvhodnější disk. Zohledňují přitom samozřejmě váš roční kilometrový nájezd nebo styl jízdy. Pneu obchod Euromaster nabízí zejména prodej a servis značkových plášťů, mezi standardní služby autoservisů ale dnes patří i MASTER KONTROLA – bezplatná prohlídka vašeho vozu a provedení pravidelné údržby.

Obutí i pro motocykly nebo stavební stroje

Servisy Euromaster, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice, garantují svým zákazníkům pokrytí všeho, co souvisí s pneumatikami, ať už se jedná o individuálního klienta, nebo jakoukoliv větší společnost. Kromě zimních i letních pneumatik na motocykly, osobní automobily, vozy 4×4 a nákladní automobily zde seženete také veškeré druhy a dezény plášťů určené pro stavební stroje či těžkou zemědělskou techniku. Technici Euromaster kromě pravidelných servisních prohlídek vašeho vozu zajistí i další doplňkové služby.

Web: www.euromaster.cz