Pneu Plus - síť pneuservisů

Pneuservisy Pneu Plus v ČR

11 poboček na Moravě – to je síť pneuservisů Pneu Plus. Byla založena v srpnu 1995 a zaměřuje se na velkoobchod i maloobchod s pneumatikami, pneuservisní a autoservisní činnost a také protektorování a nákladní dopravu. Řetězec se specializuje jako prodejce gum koncernu Continental, ale najdete zde i další klasické výrobce. Samozřejmostí jsou i doplňkové služby. Nabízí Pneu Plus i něco víc?

 

Moravský specialista na Continental

Celá síť má sídlo ve Veselí nad Moravou poblíž Hodonína. V roce 2003 byla společnost certifikována certifikačním orgánem CERT-ACO s.r.o. a splnila požadavky normy EN ISO 9001:2000.

Již od počátku své existence se Pneu Plus profilovala především jako prodejce gum koncernu Continental. To, kromě výše uvedené značky znamená také pláště Barum, Semperit, Uniroyal a Matador. Sortiment je však samozřejmě mnohem širší – najdete zde i další klasické zástupce, například Michelin, GoodYear, Bridgestone, Pirelli a další. Co se dalšího příslušenství týče, můžete zde nakoupit například značkové střešní boxy a nosiče kol Thule.

Důraz na online rozhraní

Předností sítě Pneu Plus je jejich web, kde snadno obstaráte vše potřebné. Od e-shopu, ve kterém si můžete vybrat budoucí obutí svého auta, přes online rezervační systém až po technického rádce. V něm najdete všechny informace pro co nejlepší výběr pneumatik. Vysvětlí vám zde základní pojmy a všechny informace, které na gumě můžete najít.

Vzhledem k menšímu počtu poboček bylo možné se jim na webu důkladně věnovat. U každé najdete kromě adresy a kompletních kontaktních informací také rozsah poskytovaných služeb a několik fotek pro jednodušší orientaci a představu, co vás čeká.

Chtějte i doplňkové služby

S pneumatikami souvisí také nabídka Pneu pojištění a především zpětný odběr plášťů. Gumy zakoupené u Pneu Plus zde navíc odebírají bezplatně. Použité gumy pak díky specializovaným firmám putují na recyklaci a slouží jako materiál pro další produkty.