Nokian WR C3: TOP pneumatika pro vaši dodávku

Nokian WR C3: TOP pneumatika pro vaši dodávku
Vyvíjet univerzální dezén pro všechny oblasti, kde vládne zima? Nokian se rozhodl jít jinou cestou a připravil dezén přímo pro podmínky středoevropské zimy.

Stabilita na prvním místě

Základem úspěchu jsou čerpací lamely. Společnost Nokian těží ze svých dlouholetých zkušeností a ví, kde při řízení pomůžou nejvíc. Lamely kapsovitého typu přináší optimální vlastnosti na ramenou pneumatik. Skvěle odvádí vodu z kontaktní plochy, čímž zajišťují stabilní vedení vozu na vlhké a zledovatělé vozovce. Do detailu propracovaný dezén

Umíte si představit asymetrický dezén na zimních pláštích? My také ne a vývojové centrum Nokianu na tom mělo v případě modelu WR C3 stejný názor. Vyvážený symetrický dezén, kterému dominuje speciální středové žebro, nabízí velmi dobrou odezvu na řízení. Přispívá k rovnoměrnému opotřebení, takže se majitelé dodávek nemusí každou chvíli poohlížet po nových pláštích. Dezén Nokian WR C3 udrží vozidlo na silnici i ve chvílích, kdy je řidičům při řízení pořádné horko i v zimě.

Velký výkyv teplot? Žádný problém!

Sebedokonalejší vzorek sám o sobě nedělá dobrou pneumatiku. Hodně záleží také na směsi, ze které je vyrobena. U Nokian WR C3 zvolili takovou, která si udržuje vysoký výkon bez ohledu na počasí. Při nízkých i vyšších teplotách. Kromě toho přináší nízkou spotřebu paliva a zvýšenou odolnost vůči opotřebení.